Usługi Geodezyjne Marcin Ściborowski

05-280Wólka SulejowskaWólka Sulejowska 10aMazowieckie695738925

-

Budownictwo / Geodezja, geologia i kartografia

Usługi Geodezyjne Marcin Ściborowski

05-280 Wólka Sulejowska, Wólka Sulejowska 10a

695 738... 925więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Mapa do celów projektowych

Usługa w kategorii: Mapa do celów projektowych

Cena: do uzgodnienia

Firma Usługi Geodezyjne Marcin Ściborowski oferuje wykonanie map do celów projektowych. Mapa jest to opracowania geodezyjno-kartograficzne niezbędne do wykonania projektu budowlanego. Inwestor musi taką mapę dostarczyć projektantowi celem opracowania projektu zagospodarowania działki lub terenu.
Mapę do celów projektowych stanowi kopia aktualnej mapy zasadniczej z naniesioną dodatkową treścią, opatrzona odpowiednią klauzulą. Wszystkie nasze mapy wykonujemy w porozumieniu z projektantem i inwestorem, tak aby produkt końcowy najlepiej spełniał założenia projektu. Mapy wykonujemy w wersji papierowej a także w postaci cyfrowej w uzgodnionym formacie.

Za prawidłowe wykonanie mapy odpowiada geodeta uprawniony. Jeżeli przedmiotem planowanej inwestycji są budynki sytuowane w odległości nie większej niż 4.0 m od granicy nieruchomości, należy taką informację przekazać geodecie uprawnionemu. Konieczne jest bowiem wówczas ustalenie czy dane z zasobu geodezyjnego, dotyczące położenie punktów granicznych spełniają kryteria dokładnościowe.
Wykonawca zgłasza pracę do właściwego ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Dokona porównania mapy z terenem, wykona pomiar uzupełniający, wprowadzi dodatkowe elementy związane z inwestycją i złoży wyniki swojej pracy do Ośrodka. Dokumentacja podlega weryfikacji w zakresie zgodności z przepisami prawa obowiązującymi w geodezji i kartografii. Po przyjęciu operatu do zasobu wykonawca pracy lub zleceniodawca mogą złożyć stosowny wniosek o uwierzytelnienie dokumentów urzędową klauzulą. Otrzymany dokument należy przekazać projektantowi, który na jego bazie opracuje projekt zagospodarowania działki lub terenu dołączany do projektu budowlanego.

Korzyści: Profesjonalnie, szybko i w rozsądnej cenie


Gwarancja: 12 miesiecy


Zasięg: województwo mazowieckie, powiat wołomiński, miński, wyszkowski i węgrowski


Termin wykonania: Pomiar wykonujemy w ciągu trzech dni od zgłoszenia, przyjecie do zasobu trwa ok 3 tygodni i jest uzależnione od terminu oczekiwania w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji geodezyjnej i Kartograficznej


Jak zamówić: Telefonicznie pod numerem 695-738-925 lub mailowo na adres laminar@op.pl

Usługi

Kontakt

05-280 Wólka Sulejowska,
Wólka Sulejowska 10a

695 738... 925więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd